Z├ípado─Źesk├í univerzita v Plzni |┬á Fakulta pedagogick├í 
Vysv─Ťtlivky   |  Hled├ín├ş  |  O projektu 
 

Imatrikulovan├ş sask├ęho univerzitn├şho n├íroda

 
K├│d Jm├ęno Rok imatrikulace
 
3001 Johannes comes de Pernsteyn
3002 .... archidiaconus de Suecia.1372
3003 Olauus de Ripis Dacus.1372
3004 Vrowinus de Borken.1372
3005 Johannes Cibini.1372
3006 Henricus de Suecia.1372
3007 Johannes Rone.1372
3008 Heyden de Vigheren.1372
3009 Johannes de Gransoya.1372
3010 Conradus Stekelink.1372
3011 Hermannus de Wese.1372
3012 Henricus de Brandenburch.1372
3013 Hermannus Busch.1372
3014 Johannes de Amelinestroph.1372
3015 Hermannus Perlenbergh.1372
3016 Mattheus Rusche.1372
3017 Henricus Sneep.1372
3018 Wernerus de Sculenborch.1372
3019 Hermannus Hunfridi de Embek.1372
3020 Johannes, canonicus Lincopens.1372
3021 Laurencius Odonis de Suecia.1372
3022 Gerardus Visbeke, mag. in artibus, de civitate Osn
3023 Fridericus Lode.1372
3024 Conradus Dreuer de Honouer.1372
3025 Johannes Wallis de Halberstaet.1372
3026 Johannes Bunna.1372
3027 viz 15 (Hermannus Perlenbercgh)1372
3028 Jacobus Mildenhouet.1372
3029 Johannes Molendinarius de Brandenburch.1372
3030 Johannes Tenstrowe.1372
3031 Henricus Bodin.1372
3032 Johannes, prepositus Granzoye, tunc rector
3033 Cristanus de Soltwedel.1373
3034 Ludolphus de Eynbeke.1373
3035 Euerhardus Huep de Sůndis.1373
3036 Hermannus Krůtzem.1373
3037 Henricus Moere.1373
3038 Martinus de Frisia.1373
3039 Thid.1373
3040 Jacobus Andree de Swecia.1373
3041 Godfridus Ludo.1373
3042 Philippus de Helpte.1373
3043 Nicolaus Willershayn.1373
3044 Nicolaus Schonenberg de Parcham.1373
3045 Henr. de Trepetow.1373
3046 Johan. de Swecia, canonicus Strengnens.1373
3047 Henningus Stůnen de Halberstad.1373
3048 Godfridus de Meyenborch.1373
3049 Johannes de Nakel.1373
3050 Henricus Bodendyeb, canon. Brand.1373
3051 Thidericus de Eynbeke.1373
3052 Thorstanus de Swecia.1373
3053 Johannes Kůle.1373
3054 Henricus Krompelyn.1373
3055 Henningus Roede de Stettyn.1373
3056 Hermannus Vkerman de Stargardia.1373
3057 Hermannus Pammyn de Stargard.1373
3058 Albertus de Rozstok.1373
3059 Conradus Benenhusen.1373
3060 Thidericus Glancz.1373
3061 Johannes de Papenhein.1373
3062 Johan. de Smaan.1373
3063 Albertus de Borch.1373
3064 Johan. Bernardi de Reetz.1373
3065 Henricus Chůden de Soltwedel.1373
3066 Mathias Koyle, baccalarius in artibus.1373
3067 Bertholdus de Waehing, Pat. et con. con.
3068 Thordo, mag. in artibus, baccalarius in decretis,1374
3069 Gerardus Bongart de antiqua Tvettaw.1374
3070 Henricus Holstain.1374
3071 Johannes Elding.1374
3072 Petrus Erizci.1374
3073 Henric. Molindinatoris de Slawe.1374
3074 Johannes Erponis de Lemgo.1374
3075 Jacobus Bukeman.1374
3076 Henricus Berensterc.1374
3077 Bertholdus de Colperg.1374
3078 viz 72 (Petrus Erizi.)1374
3079 Henricus Buchhagen.1374
3080 Andreas de Gripswald.1374
3081 Nicolaus de Swecia, canonicus Strigon.1374
3082 Jacobus de Perlein.1374
3083 Johannes Bongarten.1374
3084 Otto de Bwezzerhus.1374
3085 Burchardus de Hamell.1374
3086 Henricus de Hampurch.1374
3087 Andreas de Hamburg.1374
3088 Winoldus Benedicti de Swecia.1374
3089 Henricus de Goeting.1374
3090 Waltherus de Stargardia.1374
3091 Henricus de Erpensen.1374
3092 Reinherus Winter.1374
3093 Burchardus scolaris dni. et mag. Willerici.1374
3094 viz BAV 124 (Willerici)
3095 Nicolaus de Suecia.1374
3096 Hermannus Schomekers.1374
3097 Machorius de Alen.1374
3098 Hermannus Melinkeri.1374
3099 Dydericus de Seuelt.1374
3100 Otto Volperti.1374
3101 Johannes, comes de Hohnloch, canonicus Pabenbergen
3102 Nicolaus Bernhardi de Bryczena.1375
3103 Nicolaus Luderi.1375
3104 Nicolaus de Cremsaw.1375
3105 Berchtoldus Slesse.1375
3106 Hermannus Redinchkhausen.1375
3107 Nicolaus, canonicus regularis Brandenburgensis.1375
3108 Henricus, nobilis de Werberg, canonicus Magdeburge1375
3109 Tylmannus de Hildensem, vicarius perpetuus Magden.1375
3110 Henricus Wickershusen de Munden.1375
3111 Helgho Elaui.1375
3112 Michael Suemersdorf.1375
3113 Conradus Hoyer Saxo1375
3114 Hermannus de Brema.1375
3115 Arnandus.1375
3116 Bertholdus Gramesow. pauper clericus.1375
3117 Eglolffus Horenbech, can.ecclesie Fris. vicerector
3118 Henricus Woghe de Sundis.1375
3119 Nicolaus de Werder.1375
3120 Gerbinus de Walde.1375
3121 Otto Vandelow de Pozewak.1375
3122 Johannes de Essen, prore... de Sundis.1375
3123 Petrus de Bremslauia.1375
3124 Thydricus Wosseke.1375
3125 Johannes Tierberk.1375
3126 Thomas Beyer, plebanus de Frankinvordis.1375
3127 Otto de Roer, canonicus regius.1375
3128 Ludolphus Robelow.1375
3129 Gerlacus Horst de Stargardia, rector universitatis
3130 Ditmarus de Swerte.1376
3131 Leonardus Griphenhagis de Stargardia.1376
3132 Georgius de Stargardia.1376
3133 Johannes Schowenborg.1376
3134 Johannes de Barth, presbyter.1376
3135 Nicolaus Leuesow, plebanus in nova Kalant.1376
3136 Johannes de Sternberg.1376
3137 Johannes Junghe, canonicus s. Mauricii.1376
3138 Theod. canonicus ibidem.1376
3139 Laurentius de Dacia, pauper clericus, ...1376
3140 Jacobus Pleskow.1376
3141 Henricus Brunonis.1376
3142 Johannes Ka.1376
3143 Johannes Summis.1376
3144 Marquardus Beer.1376
3145 Henricus Kos.1376
3146 Jacob. Lindenov de Danczk.1376
3147 Jac. Stuseberch.1376
3148 Wernerus de Demmyn.1376
3149 Conradus Rokken.1376
3150 Henricus Pape.1376
3151 Gotschalcus, can. ecclesie Lubi.1376
3152 Tydericus Voghet.1376
3153 Eberhardus Borkenhagen.1376
3154 Anselmus Longi, can. Lubicensis.1376
3155 Henricus Luderi de Stolpe.1376
3156 Johan. Slepkow, plebanus in antiqua Trepetow.1376
3157 Nicolaus Hagennow de Wollyn.1376
3158 Johannes Lupi.1376
3159 Johan. Hovysche de Colberg.1376
3160 Hermannus Mirov de Stalpe.1376
3161 Henricus Scowenvlite.1376
3162 Conradus Palinedach.1376
3163 Nicolaus Gheniekowe.1376
3164 Petrus Ghůterbuc, vicarius ecclesie Magdeburgens.1376
3165 Joachim de Stargardia.1376
3166 Johannes Albi, advocati de Perleperch.1376
3167 Fridericus Junghe, Osnaburgensis canonicus.1376
3168 Nicolaus Můor de Havene.1376
3169 Johannes de Belgardia.1376
3170 Johannes Slepekow, plebanus in antiqua Trepetow, r
3171 Heningus Schwichtenberg.1377
3172 Theodoricus de Hagen.1377
3173 Nicolaus Slůzke.1377
3174 Albertus Wytte.1377
3175 Martinus Berenuelt.1377
3176 Tzylleslaus de Lanken.1377
3177 Johannes Culeman.1377
3178 Henricus Cantower.1377
3179 Hermannus (Ozenbrůche)1377
3180 Johannes, frater dicti Ozenbrůche.1377
3181 Ernestus de Meygenberghe.1377
3182 Johannes Care de Berlyn.1377
3183 Heningus Clokow.1377
3184 Bertholdus de Sneen.1377
3185 Brůno de Marborgh.1377
3186 Henricus Suertsleper.1377
3187 Arnoldus Bernger.1377
3188 Petrus Tornow.1377
3189 Johannes Hesseman.1377
3190 Johannes Salomonis.1377
3191 Nicolaus Redekendorp.1377
3192 Bertholdus Damerow de Stolpe.1377
3193 Nicolaus de Swecia.1377
3194 Nicolaus de Rode.1377
3195 Heningus Berrenhaghen.1377
3196 Wylkinus Papenhaghen.1377
3197 Albertus de Quernford, cum ....1377
3198 Mattheus (cum Mattheo, capellano suo)1377
3199 Johannes Berchteheyle.1377
3200 Henricus Sclepkower.1377
3201 Henricus de Stwolenka, baccal in decretis, rector
3202 Conradus Dryborch.1378
3203 Johannes Snegans.1378
3204 Johannes Nicolai de Dacia.1378
3205 Boetius Magni de Dacia.1378
3206 Johannes Perlberg.1378
3207 Gotschalcus Crispini de Lubyk.1378
3208 Hermannus Kruznik.1378
3209 Tidric. de Hamburg, plebanus in Coldenkryegen.1378
3210 Nicolaus Kliczke, canonicus ecclesie Brandenburgen1378
3211 Marquardus de Euerswelde.1378
3212 Laurencius Bucholt.1378
3213 Ticzo de Pudbuskcz.1378
3214 Michael Kirsbaum.1378
3215 Martinus Weyte.1378
3216 Zacharias Sluter.1378
3217 Johannes Ade de Sweczia.1378
3218 Johannes de Brunswik.1378
3219 Heningus Damcze de Colberg.1378
3220 Bertramus Wolflam.1378
3221 Johannes Petri de Dacia.1378
3222 Johannes Langhe.1378
3223 Henricus Steynho├╝et.1378
3224 Andreas de Swecia.1378
3225 Johannes de Vard.1378
3226 Gotschalcus Thevin.1378
3227 Petrus Brun de Holczacia.1378
3228 Albertus Moldecke.1378
3229 Henricus Coch.1378
3230 Marquardus de Niolue.1378
3231 Theodoricus Schonuelder.1378
3232 Theodoricus Bruer.1378
3233 Conradus R├Âmer.1378
3234 Johannes Hoybenicz.1378
3235 Johannes Dessin.1378
3236 Henricus Goltbecke.1378
3237 Martinus Gastrow.1378
3238 Johannes Schonberg.1378
3239 Gerardus Kose.1378
3240 Nicol. Ryke.1378
3241 Bruno de Roden.1378
3242 Tidericus Brewicz.1378
3243 Wernerus de Sehusen.1378
3244 Henric. de Stwolenka, baccal. in decretis, secundo
3245 Helmbertus Lupi de M├╝nden.1379
3246 Conradus Ysenburg.1379
3247 Johannes Pattensen de Lunneburg.1379
3248 Gheso Ghyso de Brewicze.1379
3249 Robertus de Norclo.1379
3250 Gotfridus Cremp Lubicensis.1379
3251 Carolus Haquini de Swecia, archidiaconus Upsalensi1379
3252 Johannes Widoldi de Gotingen1379
3253 Theodoricus Binebicelle.1379
3254 Mathias Creuestorp.1379
3255 Petrus Leptaw.1379
3256 Andreas Petri.1379
3257 Michael Trughoti.1379
3258 Berser Zalow.1379
3259 Johannes Jacobi, canonicus Lundens.1379
3260 Henricus Perleberg.1379
3261 Petrus de Czerwist.1379
3262 Ghizo Swederi de Woldeghe.1379
3263 Nikolaus de Kossczol, Wladisslauiensis, nec non Wr
3264 Henricus Kossebode.1380
3265 Fridericus Groene.1380
3266 Heningus Robolaw.1380
3267 Johannes Saxo prefatus, substitutus dni. rectori,
3268 Rudolphus, princeps de Anhallt, comes in Aschauia1380
3269 Henricus, ...., de Angeren.1380
3270 Fridericus Pessendorff.1380
3271 Reynerus Adenspek.1380
3272 Olauus de Swecia.1380
3273 Idzardus de Tinggha.1380
3274 Nicolaus Ganheri, vicerector anni supra scripti,
3275 Heningus Blixin.1380
3276 Johannes Pape.1380
3277 Nicolaus Plate.1380
3278 Wernerus Treymen.1380
3279 Henricus Franken.1380
3280 Mathias de Grymmen.1380
3281 Nicolaus de Kossczol, Wladislauiensis nec non Wrat
3282 Wernerus Ghildehus.1381
3283 Johan. Ghildehus.1381
3284 Johannes de Zolte.1381
3285 Gerardus de Vnczen.1381
3286 Petrus de Dacia, aliter dictus Duw.1381
3287 Bertholdus Honow.1381
3288 Johannes Malbdorf.1381
3289 Johannes Berlin.1381
3290 Arnoldus de Saxonia Cesar.1381
3291 Henricus Ymsen.1381
3292 Johannes Nicolai de Bremis.1381
3293 Bartoldus Swet.1381
3294 Nicolaus Guntersberg.1381
3295 Nicolaus Gavnheri de Praga, rector universitatis j
3296 Hermannus de Berehenslewe.1381
3297 Johan. Ole de Luneborch.1381
3298 Nicolaus Pauli.1381
3299 Arnoldus, canonicus regularis.1381
3300 Bruno Brunonis de Nussya.1381
3301 Gotfridus Hermanni.1381
3302 Henricus Cropelyn.1381
3303 Nicol. Jacobi, dictus Rusere, ecclesiarum Roskilde1381
3304 Johan. Fabri.1381
3305 Arnoldus Pordycz.1381
3306 Johannes Berensack.1381
3307 Nicolaus Ortwinni de Lyppen.1381
3308 Johan. Holczendorf.1381
3309 Henricus Plate de Colbergh.1381
3310 Petrus Johannis, canonicus Roskildens.1381
3311 Syghardus Besslyny, presbyter.1381
3312 Johannes Tornaw de Hamborch.1381
3313 Gerardus Pammyn.1381
3314 Gerbrandus, canonicus et monachus monasterii Ortus1381
3315 Johannes Roggow.1381
3316 Marquardus Langhe de Lubek.1381
3317 Mathias Vlawi.1381
3318 Bertoldus Haskenhausen.1381
3319 Borchardus Ekermann.1381
3320 Johannes Vockenbeke de Holtczaczia.1381
3321 Nicolaus Johannis, canonicus Ryppensis.1381
3322 Fridericus Ripensis canonicus.1381
3323 Johannes Menykorb.1381
3324 Tydericus Rucze.1381
3325 Henricus, Hagemester.1381
3326 Nicolaus Begerstorff.1381
3327 Henygus de Kalwerde.1381
3328 Ludolfus Symsam.1381
3329 Eberhardus Ghermann.1381
3330 Nicoalus Wlphonis de Swecia.1381
3331 Johannes Mundi de Swecia.1381
3332 Albertus Berge de Zoltwedel.1381
3333 Johannes Hoyman de Lyneborch.1381
3334 Hogerus Chuden de Saltwedel.1381
3335 Johannes Molner de Golnow.1381
3336 Henricus de Vechten de Sundis.1381
3337 Ghiselerus Dobberkow de Osterborch.1381
3338 Gotfridus de Růden.1381
3339 Hermannus Lucov.1381
3340 Nicolaus Dystelower de Wysmaria.1381
3341 Hogerus, comes de Mansfeld.1381
3342 Albertus de Kwencz.1381
3343 Luderus Maneke de Hanborch.1381
3344 Johannes de Bylna.1381
3345 Canutus Boecii, cantor ecclesie Lyncopens.1381
3346 Johannes Byndop de Malchyn.1381
3347 Nicolaus de Plawe.1381
3348 Johannes Byndeman de Stergardia.1381
3349 Henricus Greuensteyn.1381
3350 Carolus Haquini, archidiaconus Vpsalensis et canon
3351 Gewehardus Pekesten.1382
3352 Johannes Duseke.1382
3353 Crassov de Ruya.1382
3354 Henricus Westval, can. ecclesie Paderburnens.1382
3355 Vredericus Deys,1382
3356 Rudolphus, dux Magnopolens.1382
3357 Bernhardus de Grollen, mag. suus.1382
3358 Otto Coci de Tzwerin.1382
3359 Lambertus Sperwer de Golnow.1382
3360 Nicolaus de Frisia,1382
3361 Gliwardus de Frisia.1382
3362 Vredericus de Frisia.1382
3363 Nicolaus Haquini.1382
3364 Thomas de Frisia,1382
3365 Martinus de Frisia,1382
3366 Tezo Slaweke1382
3367 viz BAV 313 (Johannes Stenkros.)
3368 viz BAV 303 (Johannes Woynchusen.)
3369 viz BAV 334 (Arnoldus Jacobi.)
3370 viz BAV 249 (Johannes Noet.)
3371 Carolus Laurencii de Swecia.1382
3372 Henricus Krowuel de Hamborgh.1382
3373 Johannes Kremper.1382
3374 Conradus de Moringe.1382
3375 Olauus Regnerij de Dacia.1382
3376 Henricus K├╝ssow de Stargardia.1382
3377 Hillebrandus de Hollis,1382
3378 Nicolaus Belgern.1382
3379 Johannes Ringheman de Sehwsen.1382
3380 Johannes de Wittinge, alias dictus Bonadi.1382
3381 Nicolaus Lůghe de Poszewalch.1382
3382 Tydericus Bardewyk.1382
3383 Hermannus Nicolai de Mulzen.1382
3384 Gerardus de Frisia,1382
3385 Johannes de Dynslach.1382
3386 Johannes Wobelkow.1382
3387 Henricus de Wolde.1382
3388 Ludolphus Gruntling,1382
3389 Gerardus Bokholt.1382
3390 Simon Johannis de Norwegia.1382
3391 Johannes Kaluis de Magdeburgh,1382
3392 Henricus Molner de Soltwedel.1382
3393 Daniel de Halwerstat.1382
3394 Tydericus de Frisia,1382
3395 Hermannus Holchwsen.1382
3396 Conradus Lankow.1382
3397 Johannes de Aqua.1382
3398 Henricus Stenwik.1382
3399 Hermannus Rose, alias Wrivensteyn.1382
3400 Hermannus Frowini de Abo.1382
3401 Johannes Jacobi de Abo.1382
3402 Henricus Honouere.1382
3403 Gerardus Kerleken.1382
3404 Tidericus Beteken de Lůneburch.1382
3405 Johannes Kwast de Golnow.1382
3406 Arnoldus de Hanower.1382
3407 Fridericus de Bremis,1382
3408 Jacobus de Beke de Sundis.1382
3409 Johannes de Osterwik.1382
3410 Johannes Swarteproest de regno Swecie.1382
3411 Conradus Hosenmeker, canonicus s. Sebastiani Magde1382
3412 Tidericus Hosenmeker, canonicus ss. Petri et Pauli1382
3413 Nicolaus Brewcze de Soltwedel.1382
3414 Nicolaus Linum de Reppyn.1382
3415 Hermannus Grip de Buxtehude.1382
3416 Meynardus de Parchem.1382
3417 Johannes Leman.1382
3418 Sigfridus de Hattorp.1382
3419 Henr. de Tangerm├╝nde.1382
3420 Nicolaus Schenehop de Golnow.1382
3421 Fridericus de Gebris.1382
3422 Henricus Stokhusen.1382
3423 Bernardus Hamborgh.1382
3424 Conradus Swebel.1382
3425 Eggardus Sutoris de Teskow.1382
3426 Georgius Sternbergh.1382
3427 Nicolaus Gustrow de Cusselyn.1382
3428 Nicolaus de Prizwalk.1382
3429 Henricus Rugheman.1382
3430 Georgius, comes de Hohenloch, rector universitati
3431 Thomas de Frisia.1383
3432 Albertus de Reen.1383
3433 Georgius Marschalk.1383
3434 Volkardus Breme.1383
3435 Mathias Wynkonis de Warperg.1383
3436 Wilhelmus de Flyatum,1383
3437 Eymundus Guthormi de Berghen.1383
3438 Ludolffus Czerstede,1383
3439 Hoybatus de Lewardia.1383
3440 Wolfhardus Gemgum.1383
3441 Johannes F├╝rstenberg.1383
3442 Johannes Galli de Wizstog.1383
3443 Heynricus Boppenrod.1383
3444 Hildebrandus Sarnow de Wizstok.1383
3445 Theodoricus Clingebigiln de Gottingin.1383
3446 Franc.
3447 Petrus de Oelandia.1383
3448 Eckbertus Schuemecher1383
3449 Johannes Stokelit de Lewbit.1383
3450 Wilhelmus de Cesweyne.1383
3451 Johannes Hamir de Swecia.1383
3452 Nicolaus Gutmundi.1383
3453 Mathias Scheuneman.1383
3454 Henricus Langehor.1383
3455 Remboldus Boeleman.1383
3456 Bertoldus de Rosto.1383
3457 Segerus de Struczeberg.1383
3458 Eberhardus Pontrogghe.1383
3459 Nicolaus Petri de Swecia.1383
3460 Laurencius Ottonis de Swecia.1383
3461 Henricus Yessin.1383
3462 Petrus Frederici.1383
3463 Heyningus Nyendorp de Borg, mag. in artibus.1383
3464 Nicolaus Fabri de Rag├╝n, servus ejus.1383
3465 Johannes de Leude.1383
3466 Hermannus Tarnaw de Sternberg.1383
3467 Ludolfus Strodenroghe.1383
3468 Alphardus de Liechtenberg.1383
3469 Johannes Riman.1383
3470 Dietricus Ren de Stetin.1383
3471 Johannes Sak.1383
3472 Chunradus de Besem1383
3473 Wybrandus Nycolai de Staurea.1383
3474 Wernerus Kalue de Stendal.1383
3475 Nicolaus Berkhane.1383
3476 Tidericus Styft de Angermunde.1383
3477 Nicolaus Gauneri de Praga, rector universitatis ju
3478 Gunderus Petri Strenginensis.1384
3479 Johannes de Hildesem, mag. in artibus.1384
3480 Johannes Raweyn de Embek.1384
3481 Gysbertus Trajecti.1384
3482 Nicolaus Erghemes.1384
3483 Steno Stenonis de Swecia.1384
3484 Petrus Gyllingh de Dacia.1384
3485 Mattheus Laurencii de Dacia.1384
3486 Rodolphus Wareman de Buxtehude.1384
3487 Mathias de Schaten.1384
3488 Bertoldus de Steynwyk.1384
3489 Arnoldus Cossum de Bramburg.1384
3490 Gotfridus Openorde de Hammone.1384
3491 Henricus de Dammone.1384
3492 Johannes Brun.1384
3493 Henricus Sethewe.1384
3494 Ditmarus de Kolberch.1384
3495 Petrus de Brandemborch.1384
3496 Mathias Schonenberch.1384
3497 Petrus Rosental.1384
3498 Ertmarus Bodeker de Stargardia.1384
3499 Johannes Buchkynch.1384
3500 Bernhardus Langdorf.1384
3501 Johann. Strasburg.1384
3502 Gyslerus Junger.1384
3503 Johannes Gripetan de Hyldesem.1384
3504 Johannes Grevenstein.1384
3505 Hermannus de Vůwelen.1384
3506 Mattheus de Hauelberge,1384
3507 Bernhardus Synke.1384
3508 Johannes de Falkenberk.1384
3509 Petrus Ospacii.1384
3510 Johannes L├╝neburch.1384
3511 Nicolaus de Krepelyn.1384
3512 Jacobus de Rostok.1384
3513 Hermannus Mow.1384
3514 Borchardus Rybe, presbyter.1384
3515 Olawus Petri de Dacia.1384
3516 Johannes Wesmodi de Swecia.1384
3517 Nicolaus Rode.1384
3518 Henricus Jacobi de Stargardia.1384
3519 Arnoldus dictus Wandenhuesken.1384
3520 Petrus de Lundis.1384
3521 Johannes Laurencii de Swecia.1384
3522 Petrus Curow de Grifenhaw.1384
3523 Nicolaus de Area.1384
3524 Bawandus de Swecia.1384
3525 Hacquinus Tulonis, rector ecclesie in Styghe in In1384
3526 Johannes Nicolai de Slaulosia.1384
3527 Johannes de Zuzato.1384
3528 Johannes de Algarmyssen.1384
3529 Henricus Northaym.1384
3530 Gerhardus Plache de Damis.1384
3531 Johann. Redekyn de Tangermuncz.1384
3532 Mathias Kule, prepositus in Priswalc.1384
3533 Conradus Schepenstede.1384
3534 Arnoldus Machenhagen.1384
3535 Gerhardus Wolfchardi.1384
3536 Hermannus Bozepolle.1384
3537 Nevelinghus Smelynk.1384
3538 Johann. Wegheiter.1384
3539 Henricus Puent de Swerin.1384
3540 Petr. Koldemautze de Kolberch.1384
3541 Fridericus Sak Vredeberg.1384
3542 Bernardus Zaucze de Vredeberg.1384
3543 Gerhardus Slegel.1384
3544 POL (Johannes Osterad de Northuzen)1384
3545 Michael Bernsteyn de Grissomphagen.1384
3546 Johan. Vinke de Malchyn.1384
3547 Jacobus de Wyttenberg.1384
3548 Ulricus de Shellemberg, canonicus Pragensis
3549 Olaus de Swecia, prepositus Wexin.1385
3550 Conradus Rekelowen de Gheysmaria.1385
3551 Albertus Elebeke de Hamburg.1385
3552 Theodoricus Oppenper de ibidem de Hamburg.1385
3553 Georgius Santerslewer de Magdburg.1385
3554 Johannes Harden de Peynis.1385
3555 Joachim Runghe de Grypswalddis.1385
3556 Johannes Braclis de Hamelen.1385
3557 Johannes de Alten.1385
3558 Johannes de Lude.1385
3559 Hermannus Wolf de Grvnyghen.1385
3560 Arnoldus Leppyn de Vredelande.1385
3561 Henricus Mandwel de Kamyn.1385
3562 Albertus de Emeda.1385
3563 Henricus Thidrici de Emeda.1385
3564 Jacobus Gerardi, canonicus Ruskildensis.1385
3565 Nicolaus Jacobi, canonicus Ruskildensis.1385
3566 Henricus Stoke.1385
3567 Johannes de Quedelingborch.1385
3568 Conradus Strobeke, canonicus s. Pauli Halberstat.1385
3569 Gerhardus de Bucken.1385
3570 Gerhardus Vlechtman.1385
3571 Tendricus de Ophusen.1385
3572 Gerhardus de Creczum.1385
3573 Eghadrus de Bynghvm.1385
3574 Lambertus dictus Law de Gripisw(alde).1385
3575 Nicolaus Esgern, canonicus Arusiens.1385
3576 Johannes Bener de Yczeho.1385
3577 Henricus Rynesberch de Parchym.1385
3578 Hermannus Eylshausen de Vestwalia.1385
3579 Bartolomeus de Rostok.1385
3580 Meinhardus Buxtehvde de Hamburg.1385
3581 Thendricus Dalenburg de Hamburg.1385
3582 Gotscalcus Johannis, canonicus Ripens. prepositus1385
3583 Hermann. Pape de Rugia.1385
3584 Laurencius Stykocy de Dacia.1385
3585 Stephanus de Beyr.1385
3586 Hermannus Keyzer de Riga.1385
3587 Thendricus Marnholch de Nevnbryg.1385
3588 Petrus Staczehe de Stadis.1385
3589 Mathias Wvbenicze de Gripesvaldis.1385
3590 Henricus Ludolfi de Malchav.1385
3591 Henricus de Branthegem.1385
3592 Nicolaus de Wegedighe.1385
3593 Hermannus Torchav de Rvgye.1385
3594 Petrus natus Petri de Campis.1385
3595 Georgius Tvedorp de Rostok.1385
3596 Henricus Glasav de Gneghen.1385
3597 Vyliginus de Abo.1385
3598 Johannes Olaui de Vpsalia.1385
3599 Ludolfus Hudepol de Warendorpe.1385
3600 Reymarus Fredderkstorp de Vismaria.1385
3601 Johannes Zeghevryd de Sundis.1385
3602 Bero Knap de Scarencia.1385
3603 Johannes Sigwardi de Scarencia.1385
3604 Martinus Sixtani de Scarencia.1385
3605 Nicolaus Simonis de Swecia.1385
3606 Nicolaus de Wanfrechees Johannis de Balastere.1385
3607 Conradus Golin de Wredelanth.1385
3608 Wicbertus de Pattensen.1385
3609 viz SAX 500 (Bernardus, prius intitulatus)
3610 Thendricus Tzellenstet, canonicus s. Mauricii extr1385
3611 Henricus Fleming de Holandria.1385
3612 Hildebrandus de Vslaria, canonicus Paderborn.1385
3613 Johannes de Brilon Mikenstayn.1385
3614 Henricus Andree de Swecia.1385
3615 Wylkynus Dowyen de Sterinberk.1385
3616 Gerhardus de Corbek, cognomine Altmar.1385
3617 Magnus Fiunidi de Arosia.1385
3618 Olbodus Frizo de Sthenyghe.1385
3619 Henr. de Apingdame.1385
3620 Johannes Golwicz.1385
3621 Mauricius Knetz de Barbve.1385
3622 Johannes Petri, canonicus Aboensis.1385
3623 Hermannus Fabri.1385
3624 viz SAX 285 (Gerardus Wadenbergh de Uncze)1385
3625 Nicolaus Vordis de Stadis.1385
3626 Henricus Flore de Krywcze.1385
3627 Johannes Locze de Sterneberch.1385
3628 Johannes Tzever de Lubek.1385
3629 Raynerus Alferser de Peyn.1385
3630 Jacobus de Hildensem.1385
3631 Gerhardus Bertekow de Rorulaw.1385
3632 Henricus Polczyn de Gripesvaldis.1385
3633 Johannes Schorlvbe de Thangermundis.1385
3634 Tethmarus de Hardemberg.1385
3635 Loduicus de Hardemberg.1385
3636 Hermannus de M├╝nden.1385
3637 Johannes Flotav de Patenhusen.1385
3638 Gerhardus Ronnegharve.1385
3639 Henricus Wyghersen de Hanburg.1385
3640 Johannes Wytte de Malchyn.1385
3641 Mathias Kůle, prepositus Priswalkcens. et rector
3642 Henninghus Poddyn de Tanglim.1386
3643 Johannes de Heyda de Sundis.1386
3644 Thomas Roweder.1386
3645 Thidericus Brakelicz de Hildensem.1386
3646 Bernardus Stolte.1386
3647 Gherlacus Smachteshachen.1386
3648 Wilhelmus de Strouordia.1386
3649 Nicolaus Parsim.1386
3650 Nicolaus Vdenhaghen.1386
3651 Nicolaus Doleatoris.1386
3652 Henricus de Vrde.1386
3653 Ertmarus Ghardensis.1386
3654 Euerhardus Bonit.1386
3655 Henricus Wulfhaghen.1386
3656 Gerlacus Morre, mag. in artibus, de Campis.1386
3657 Bernardus Bulow de Glyn.1386
3658 Themo de Horde, canonicus ecclesie Paderbornens.1386
3659 Johannes Ghalle de Hildensem.1386
3660 Johan. Elardi.1386
3661 Johannes Wenemar de Borgh.1386
3662 Henricus de Lewardia.1386
3663 Henricus Alberti de Letzense.1386
3664 Ghyzelerus Churitz de Zoltwedel.1386
3665 Engelbertus Blankensteyn.1386
3666 Detlewus Boiwold.1386
3667 Johannes Ratenow.1386
3668 Otto de Stadis.1386
3669 Conradus Beygher.1386
3670 Johannes Holmstain.1386
3671 Petrus Thorlain.1386
3672 Johannes Berlyt de Sydow.1386
3673 Johannes de Sande.1386
3674 Gherardus Voghe, plebanus in Grephenhaghen.1386
3675 Eghehardus Steyn.1386
3676 Johannes Crulow.1386
3677 Mattheus Steyslap.1386
3678 Petrus Yuterbuck.1386
3679 Radolfus Langhals.1386
3680 Jacobus Gandelini.1386
3681 Hermannus Ore.1386
3682 Hermannus Warendorp.1386
3683 Henricus de Rybbenytze, mag. in artibus.1386
3684 Henricus Bucstok.1386
3685 Nicolaus Arnikini.1386
3686 Petrus de Vpsalia.1386
3687 Johannes de Colberch.1386
3688 Smylo de Wyczow, rector universitatis juristarum
3689 Henricus Wiczman de Drendrburg.1387
3690 Johannes Lowentkoper.1387
3691 Albertus de Chuden.1387
3692 Henricus Vilink.1387
3693 Nicol. Sluk de Stadis.1387
3694 Hennynghus Brus.1387
3695 Johannes de Frankenfuert.1387
3696 Bernardus Henkini de Flensborgh.1387
3697 Hyldebrandus de Coldeni.1387
3698 Thitardus de Warlinsze.1387
3699 Eberhardus de majori Phalerna.1387
3700 Poptatus Folkardi de Mansleat.1387
3701 Nicolaus de Gaczkow.1387
3702 Ludolphus Dortmunde.1387
3703 Petrus Grotecop de Stetyn.1387
3704 Hunoldus de Ghezeke, mag. in artibus.1387
3705 Hermannus Moerder.1387
3706 Johannes Lunyngh de Granzoye.1387
3707 Johannes Rosmet de Warendorf.1387
3708 Teodricus Hyssynk de Voerden.1387
3709 Gerhardus de Derssym.1387
3710 Johannes Puczenych, prepositus in Zehuzn.1387
3711 Burchardus de Monte.1387
3712 Johannes Ssonofleyt.1387
3713 Hermannus Blyzekowe.1387
3714 Goschalcus Rabode de Grivesen.1387
3715 Otto Hake de Thangermundis.1387
3716 Marquardus de Warsten.1387
3717 Albertus Mensonis de Gronynghen.1387
3718 Jacobus Damis.1387
3719 Hartuicus Johannis de Lundis.1387
3720 Olaws Petri de Kumblvm.1387
3721 Thorkyllus de Swecia.1387
3722 Benedictus Haquini de Swecia.1387
3723 Wolfhardus Rantzow.1387
3724 Barnym, dux Stetinens. etc.1387
3725 Bernhardus Cywytheri.1387
3726 Henricus Voghed de Bremys.1387
3727 Vromoldus Swarthof.1387
3728 Hobertus Regneri de Dokum.1387
3729 Ludolph. Raptoris de Enbeke.1387
3730 Wyardus de Lywardia.1387
3731 Arnoldus de Stepnycz.1387
3732 Hartwicus de Ryczerowe.1387
3733 Eylhardus de Braclys.1387
3734 Nicolaus Alleph de Ruyenwaldis.1387
3735 Nicolaus Gevnheri de Praga, rector universitatis j
3736 Johannes de Lesse.1388
3737 Johannes Godberch de Reppyn.1388
3738 Tydericus Neczel de Kamyn.1388
3739 Wybrandus Herkyn de Stawrea.1388
3740 Altgherus Rod de Stawrea.1388
3741 Paulus de Flensborch.1388
3742 Gerhardus de Attendorn.1388
3743 Johannes Stewer de Kassubia.1388
3744 Henricus Geser de Frankenfwrde.1388
3745 Johannes Asgoti de Alborg.1388
3746 Fridericus de Nesse.1388
3747 Lambertus Kedynck.1388
3748 Johannes Alstede.1388
3749 Johannes Haghen.1388
3750 Gerwinus de Affelen.1388
3751 Johannes Stranyng de Dacia.1388
3752 Benedictus Benedicti de Lincopia.1388
3753 Teodricus Koczy de Haldeslewe.1388
3754 Tobias de Gildehvsen.1388
3755 Hermannus Sapientis de Habelberch.1388
3756 Ludolphus Langhendorp de Vllessen.1388
3757 Marquardus Gnyen.1388
3758 Bodo Leuenow.1388
3759 Rudolfus Benevoldy de Gr├╝nink.1388
3760 Kerstianus Berghen.1388
3761 Johannes Gronow.1388
3762 Hermannus Kracht.1388
3763 Johannes Erpenzen.1388
3764 Ocko de Medum.1388
3765 Johan. Consteryn de Lubik.1388
3766 Henricus Aderolt de Duderstat.1388
3767 Mathias Benckendorp de Pryswalk.1388
3768 Conradus Bere.1388
3769 Johannes dictus Mylnar de Pryswalk.1388
3770 Petrus de Newynkirchen.1388
3771 Bocatus de Hantum.1388
3772 Johannes Ambundii.1388
3773 Detmarus Gramelowe de Sundis.1388
3774 Ludolfus Bautczin de Stolp.1388
3775 Detvernus de Czyrkow de Stolp.1388
3776 Martinus Weerderman de Stermberg.1388
3777 Ludolfus de Walinden.1388
3778 Henricus Krakow de Rugenwaldis.1388
3779 Johannes de Wermdo.1388
3780 Gerlacus Swet de Trepetaw.1388
3781 Albertus Hobbyngher de Kercwerd.1388
3782 Johannes,... Brand de Bremys.1388
3783 Daniel Brand de Bremys.1388
3784 Petrus Steynhagen de Trybuzes.1388
3785 Jaroslaus de Porzyessyn, canonicus ecclesie Pragen
3786 Godscalcus de Grollo.1389
3787 Christianus de Stelle.1389
3788 Johannes Middelbeke.1389
3789 Rutcherus Bulle de Stargardia.1389
3790 Henricus Brandeshogn de Stolp.1389
3791 Cristianus Chamrat de Wolin.1389
3792 Wolradus Schocze.1389
3793 Tydricus Endeman de Gotyngen.1389
3794 Johannes Sterneberg de Parchem.1389
3795 Albertus Gripes.1389
3796 Johannes de Myn.1389
3797 Petrus Bonyn.1389
3798 Tuvo de Lundis.1389
3799 Johannes Rozinberg.1389
3800 Nicolaus Delcz.1389
3801 Gerardus Scheding.1389
3802 Johannes Lepel.1389
3803 Conradus Raet de Liuonia.1389
3804 Ludolfus Keller.1389
3805 Johannes Closterwaldis.1389
3806 Nicolaus de Turri de Meydburg.1389
3807 Andreas Lyndow de Cervist.1389
3808 Henricus Schindenkerl.1389
3809 Hennygus Zybbeker.1389
3810 Johannes Conolws.1389
3811 Petrus Weghwn de Premslavia.1389
3812 Nicolaus Buem.1389
3813 Johannes Repeyn de Francfwrd.1389
3814 Jacobus Johannis de Horn.1389
3815 Johannes de Worsteyn.1389
3816 Hecbertus Czink.1389
3817 Eberhardus Selrebek.1389
3818 Hermannus de Yasmůnde.1389
3819 Teodricus Brayer de Gandersem.1389
3820 Ewerhardus Nuwenborch.1389
3821 Mathias Huker de Lira.1389
3822 Hermannus Hazart de Mynda.1389
3823 Fridericus Kragen de Stein.1389
3824 Johan. Wisen.1389
3825 Lubertus Lage de Hagen.1389
3826 Hermannus Kerberch.1389
3827 Gerhardus de Mezenperk.1389
3828 viz SAX 625 (Nicolaus Vordis)
3829 Bertoldus de Haldesleben.1389
3830 Wylkinus Behm.1389
3831 Dithardus Grube.1389
3832 Egbertus Egberti de Embeg.1389
3833 Johannes de Swanenberg.1389
3834 Marquardus Kossn de Soltwedel.1389
3835 Laurent. Heynmans de Barduicz.1389
3836 Henricus Dyemen de Amsterdam.1389
3837 Conradus Bonow de Mya.1389
3838 Johannes Euerhardi de Bardis.1389
3839 Arnoldus Wynsym,1389
3840 Nicolaus Launberk.1389
3841 Johannes Vrytzen.1389
3842 Henricus de Vsslene.1389
3843 Nicolaus de Stargardia.1389
3844 Trengillus de Lundis.1389
3845 Ludophus Rosenvelt de Stargardia.1389
3846 Nicolaus Erghemes de Liuonia, decretorum baccalari
3847 Jacobus Groenowe de Liuonia.1390
3848 Martinus Kl├╝s de Delcz.1390
3849 Tyderycus Gatzwer de Wosterhusen.1390
3850 Albertus Kůnow de Wystok.1390
3851 Wernerus Katte.1390
3852 Conradus Puls de Vechta.1390
3853 Jacobus Hoghelant.1390
3854 Henricus de Adderkas.1390
3855 Olauus Orstigh.1390
3856 Johannes L├╝deri de Stolp.1390
3857 Gerlacus de Oldenborch.1390
3858 Johannes Fabri de Asscharia.1390
3859 Nicolaus Hinrici de Selandia.1390
3860 Johannes de Bolue.1390
3861 Albertus Plato.1390
3862 Theodricus de Gyesmaria.1390
3863 Turgillus Turgilli de Dacia.1390
3864 Fredericus de Parcham.1390
3865 Henricus Marcman de Swecia.1390
3866 Gosschalkus Sch├╝tte.1390
3867 Michael, presbyter de Meonia.1390
3868 Johannes Wlhaze.1390
3869 Nicolaus Erwich de Hauelsberc.1390
3870 Johannes Cappenberch de Wynhusen.1390
3871 Johannes Schimmelpeningk.1390
3872 Wulfardus Staden.1390
3873 Cristanus Aroldishuzen, plebanus in Friberg, recto
3874 Bertoldus Bertoldi de Collenberg.1391
3875 Johannes Brunkini de Rosthildis.1391
3876 Borghardus Doleatoris de Halberstad.1391
3877 Mathias Breczig de Piricz.1391
3878 Johannes Magni de Rosthildis.1391
3879 Ludolffus Meistermann.1391
3880 Conradus Thus, canonicus ecclesie s.Martini Minden1391
3881 Martinus de Stargardia.1391
3882 Ghebehardus Man.1391
3883 Hermannus Brunne.1391
3884 Jacobus Kanuty de Rosthildis.1391
3885 Jacobus Johannis de Rosthildis.1391
3886 Johannes Petri de Rosthildis.1391
3887 Bundo Pauli de Rosthildis.1391
3888 Nicolaus Kemenitz.1391
3889 Andreas Bertoldi.1391
3890 Johannes Vynasty.1391
3891 Tornerus Andree.1391
3892 Siffridus, canonicus ecclesie Brandenburgens.1391
3893 Haquinus de Lundis.1391
3894 Jacobus Rogghe.1391
3895 Petrus Brugman de Piricz.1391
3896 Henricus Vom Thore.1391
3897 Hermannus Wobirmyn, canonicus Stetinens.1391
3898 Nicolaus Br├╝han.1391
3899 Cristannus Schucze de Rugia.1391
3900 Petrus de Sulewicz, prepositus ecclesie sancte Cru
3901 Johannes Westfali de Stetyn.1392
3902 Rotgherus Buraw.1392
3903 Johannes Cr├╝ger de Stetin.1392
3904 Jacobus de Bredow.1392
3905 Thorkillus de Biergh.1392
3906 Benedictus de Lundis.1392
3907 Henricus Trawelmanig de Lebyg.1392
3908 Hennynghus de Hamerslene.1392
3909 Henricus de Varesbech.1392
3910 Henricus Pauli.1392
3911 Heninguus Vos.1392
3912 Gotschalcus Berlin.1392
3913 Henricus Starke de Rostok.1392
3914 Henricus Hane.1392
3915 Johannes Kemerer.1392
3916 Nicolaus Jone.1392
3917 Mathias de Hemlis.1392
3918 Bado Berenwolt.1392
3919 Johannes Rode.1392
3920 Henricus de Wystok.1392
3921 Elerus Ascheberch.1392
3922 Nicolaus Wimersheim.1392
3923 Nicolaus Kleticz.1392
3924 Gerhardus Mildenicz.1392
3925 Cunradus Konegismarke.1392
3926 Georgius Vilitz.1392
3927 Heninguus Wachholt.1392
3928 Cunradus de Huxaria.1392
3929 Eghardus de Wolin.1392
3930 Hermannus Ghuestrow.1392
3931 Jodocus Hecht de Rossycz, rector universitatis ...
3932 Henricus Rodenslew.1393
3933 Marquardus Krineman.1393
3934 Gerhardus Carghow de Sundis.1393
3935 Johannes Stortze de Grifenberg... famulus suus.1393
3936 Germundus de Martenbo.1393
3937 Bernhardus de Brynchen.1393
3938 Johannes Grambow de Parleberge.1393
3939 Albertus Vos de Demyn.1393
3940 Bernhardus Ritmestorp.1393
3941 Ghrlacus de Bremis.1393
3942 Johannes Goltbeke Arnsualdis.1393
3943 Caspar Bunden de Gardis.1393
3944 Lambertus Vrismet.1393
3945 Henricus de Owen.1393
3946 Siffrigidus de Hoym.1393
3947 Johannes Jerxem.1393
3948 Rainaldus de Collcowicz, canonicus regularis.1393
3949 Johannes de Kolben.1393
3950 Johannes Gantzecow.1393
3951 Johannes de Angren, canonicus Haulbergens.1393
3952 Henricus Bode1393
3953 Henninghus de Scharpenberch.1393
3954 Johannes de Bernaw.1393
3955 Ludolfus Repner de Hyldesem.1393
3956 Johannes, canonicus Rigensis.1393
3957 Adalbertus Stendal de Hamborch.1393
3958 Johan. de Burn, prepositus ecclesie s. Stephani in
3959 Henricus Spange.1394
3960 Johannes Zegheuryd de Sundis, rector universitatis
3961 Nicolaus Brugghow.1394
3962 Jaspar de Nichele, canonicus regularis ecclesie Br1394
3963 Johannes Friso.1394
3964 Johannes Langhe de Sehusen.1394
3965 Fredericus Schulte de Thangermundis.1394
3966 Nicolaus Stogentyn.1394
3967 Nicolaus Meslaf.1394
3968 Johannes Wydeman.1394
3969 Otto Wessyn.1394
3970 Johannes Sch├╝tte.1394
3971 Johannes Duseken.1394
3972 Johannes Bukholt.1394
3973 Jacobus Gronov.1394
3974 Gherardus Ghysenhaghen, canonicus regularis eccles1394
3975 Stephanus Yunghe de Lubek.1394
3976 Nicolaus Panstorp.1394
3977 Marquardus Swarte.1394
3978 Albertus Mummendorp.1394
3979 Johannes de Swychelde.1394
3980 Hylmarus de Vtze.1394
3981 Henricus de Holchusen.1394
3982 Conradus de Werle de Grypeswald.1394
3983 Arnoldus Grabow de Grypeswald.1394
3984 Hermannus Braet de Bard.1394
3985 Czenko de Labun, rector universitatis juristarum s
3986 Johannes Teystorf, canonicus regularis ecclesie Br1395
3987 Johan. Thordonis de Wiisby.1395
3988 Nicolaus Zumer de Regenwaldis.1395
3989 viz BOH ... (Martinus Johannis de Glacz)
3990 Jacobus Petri de Lundis.1395
3991 Jacobus Bochgow de Juterbok.1395
3992 Hynricus Francke de Poswlk.1395
3993 Petrus Benedicti de Swecia.1395
3994 Johannes de Wyborgh.1395
3995 Siffridus de Poswalk.1395
3996 Petrus Johannis, canonic. Roskildens.1395
3997 Martinus Henrici de Helsynga.1395
3998 Nicolaus Marwicz de Berlyn.1395
3999 Petrus Boecii.1395
4000 Jacobus Plate.1395
4001 Conradus de Tanrod, nobilis.1395
4002 Borchardus de Westerbiwende, servitor ejus.1395
4003 Hermannus Parkentyn de Rozstoch.1395
4004 Petrus de Droszna.1395
4005 Lucas Hezler de Legnicz, rector universitatis juri
4006 Annas de Weydaw.1396
4007 Hasso de Wedele.1396
4008 Ludolfus Vryman de Luneborg.1396
4009 Vlpho de Asloia de Norwegia.1396
4010 Thorgerus de Asloia de Norwegia.1396
4011 Teodricus Allerdi de Snekis.1396
4012 Henricus Benedicti de Snekis.1396
4013 Nicolaus Vitenicz, beneficiatus Brandenburgens. di1396
4014 viz SAX 405 (Johannes Quast de Golnow.)
4015 Johannes de Vpsalia.1396
4016 Jacobus Goscalci de Kalmarina.1396
4017 Vlfo Birgeri de Kalmarina.1396
4018 Mathias Nicolai de Swecia.1396
4019 Bero Andree de Stockholm.1396
4020 Johannes Synnonis.1396
4021 Petrus Tolweri de Swecia.1396
4022 Antonius Ghisenhaghen de Priczwalk.1396
4023 Johannes Petri de Arosya.1396
4024 Petrus, custos s.Marie Glogouensis, dictus Slewyng
4025 Boldewinus de Wenden.1397
4026 Petrus de Ringstadia, religiosus ordinis s. Benedi1397
4027 Nicolaus Mornik de Limonia.1397
4028 Henricus Magni de Abo.1397
4029 Gotfridus de Schotthe.1397
4030 Lampertus Wacgker de Sehusen.1397
4031 Edhewidus de Abo, presbyter.1397
4032 Magnus de Abo, presb.1397
4033 Johannes Putelisch de Gripinswaldis.1397
4034 Olawus in Golffi de Star, ... presb.1397
4035 Bero Benedicti, presb. de Star.1397
4036 Gunno Andree, presb. de Star.1397
4037 Andreas Thoriri, presb. Star.1397
4038 Michael Vinke de Tewcz.1397
4039 Petrus de Girna, canonicus ecclesie Strengenens.1397
4040 Sigurdus de Strengis.1397
4041 Petrus de Strengis, scolaris dni. Petri supra dict1397
4042 Andreas Magni de Hattela, presb. de ecclesia Abone1397
4043 Ffinwidus de Lincopia.1397
4044 Woldemarus de Campo.1397
4045 Mathias Benedicti de Londis.1397
4046 Andreas Mathie de Nerpss.1397
4047 Conradus Abbeborg. de Lvnenborgis.1397
4048 Laurencius Svnonis de Lincopia.1397
4049 Arnoldus Wodarch de Stargardia.1397
4050 Bvsso Rathenow de Berlyn.1397
4051 Theodricus Sanfftelebyn, bacc. in artibus.1397
4052 Nicolaus Gewnheri, sacrosancte Wyssegradensis eccl
4053 Magnus Ingheleue de Brunswik.1398
4054 Luderus de Rottorpe.1398
4055 Henricus Toete de Dymyn.1398
4056 Tuvo Petri, presbyter.1398
4057 Ludolfus Zankenstede.1398
4058 Johannes Kappel de Wlda.1398
4059 Hartuicus Plesse.1398
4060 Conradus Plesse.1398
4061 Martinus Johannis de Dacia.1398
4062 Nicolaus Stephani de Abo.1398
4063 Linuidus Gerlazi de Nylandia.1398
4064 Jacobus de Stendal1398
4065 Johannes Carnificis de nova Stargardia.1398
4066 Johannes Rosenuelt.1398
4067 Mathias Dorsten de Stetyn.1398
4068 Johannes Most, canonicus Lundensis.1398
4069 Otto Schenke de Landesperg.1398
4070 Henricus Schenk de Landesperg.1398
4071 Johannes, alias Jan de Nichele.1398
4072 Nicolaus Krars de Sundis.1398
4073 Johannes Belen de Paderborne.1398
4074 Altcherus de Stauria.1398
4075 Sdanderus de Stauria.1398
4076 Fridericus de Stauria.1398
4077 Otto de Stauria.1398
4078 Wedygo Ternyn.1398
4079 Mathias Dwneger de Terpeswald.1398
4080 Nicolaus Gewnheri, sacrosancte Wyssegrad. ecclesie
4081 Nicolaus de Kolberch.1399
4082 Odardus, canonicus Reualensis.1399
4083 Ludolfus Synnecz, beneficiatus in ecclesia Paderbu1399
4084 Raueno de Brencken, canonicus eccl. Paderburnens.1399
4085 Cczabellus Polen de Brandenburg.1399
4086 Nicolaus Syebo, canonicus Ripens.1399
4087 Zanderus de Linburch.1399
4088 Mattheus de Tangermundis.1399
4089 Albertus Kwerstede de Stendal.1399
4090 Tyodricus Holthawsen de Stendal.1399
4091 Laurencius de Roskyldis.1399
4092 Johannes Petri de Selandia.1399
4093 Thomas Petri de Flensburch.1399
4094 Jacobus Nicholai de Vpsalia.1399
4095 Karolus, decanus Skarensis.1399
4096 Abernus Starensis.1399
4097 Johannes Cluzeman de Kolberch.1399
4098 Olawus de Gazwuge.1399
4099 Mattheus de Halberstat.1399
4100 Michael Blide.1399
4101 Johan. Berlinghaf.1399
4102 Johan. Zynstorp.1399
4103 Nicolaus Gronehaghen.1399
4104 Henricus Sculteti.1399
4105 Stephanus de Arnswaldis.1399
4106 Johannes, canonicus Linkopiensis.1399
4107 Laurencius Wittow de Gripes1399
4108 Johannes Vedder de Greifenhagen.1399
4109 Wedekyndus Spehel. ... Canonicus.1399
4110 Pertoldus de Hirsem.1399
4111 Stephanus de Manycz, Olomucensis et Brunnensis ecc
4112 Johannes de Bordens de Grania.1400
4113 Ewerhardus Bringman de Paderborne.1400
4114 Wernerus Harpstede de Hempurgis.1400
4115 Gothfridus de Borchen Paderbornens.1400
4116 Elbo Johannis, canonicus Ripens.1400
4117 Heningus, plebanus in Betzindorf.1400
4118 Johannes Bodenzen de Luneburch.1400
4119 Tidericus Zemelbeker de Luneburch.1400
4120 Nicolaus Kaliss de Wollin.1400
4121 Sanderus Klocow de Stetin.1400
4122 Ciriacus de Bussna.1400
4123 Johannes Sumer de Liuonia.1400
4124 Symon Carnificis de Rupin.1400
4125 Theodricus de Delf de Halandia.1400
4126 Hermannus Wrisberg de Allewelde.1400
4127 Johannes de Zoldin.1400
4128 viz 1070 (Henricus Schenk de Landesperg, nobilis)
4129 Heningus de Rupin.1400
4130 Henricus Zedeler de Colberg.1400
4131 Jacobus de Werben.1400
4132 Hermannus Lepl de Camyn.1400
4133 Nicolaus de Rupin.1400
4134 Mroczko de Kiszeleuo, canonicus Plocens., rector u
4135 Henricus Zeigeburg de Lubek.1401
4136 Johannes Redigstorp, canonicus in Gustrow.1401
4137 Jacobus Dunger de Premeslauia1401
4138 Tidricus Gerner de novo Trepto.1401
4139 Ingwarus Nicolai, canonicus Ripensis.1401
4140 Johannes Takonis de Dacia.1401
4141 Heningus de Soldin.1401
4142 Liborius de Bremis.1401
4143 Vlfardus Vlfardi de Suecia.1401
4144 Nicolaus Geunheri, vicerector
4145 Gotfridus Duderstat.1401
4146 Thydricus Horborch.1401
4147 Detmarus Horn de Colberghe.1401
4148 Johannes Wolfardi de Demin.1401
4149 Johannes Petri de Dacia.1401
4150 Rudolfus Quitzow.1401
4151 Thymmo Bood, canonicus Sleswicens.1401
4152 Joachim Molczan.1401
4153 Jacobus Mortze de Parchem.1401
4154 Hewko de Konyad, plebanus in Strosbergis et vicari
4155 viz SAX 1152 (nobilis dns. Joachim Molczan)
4156 Johannes Grabow de Lunenburgis.1402
4157 Heynricus de Heyda de Lunenburgis.1402
4158 Stewslaus de Costyn.1402
4159 Martinus Mankvinus de Lencz.1402
4160 Johannes de Betnom, canonicus Strengenens.1402
4161 Petrus de Loptom, canonicus Lynconpens.1402
4162 Petrus Hope de Bretina.1402
4163 Albertus Appellderbeke de Trimonia.1402
4164 Lyndwydus Lyndwydi, canonicus Vpsalens.1402
4165 Heynricus Walmaw de Stetyn.1402
4166 Heynricus Suwyko de Wytenstein.1402
4167 Gotfridus Basdow de Lunenburg.1402
4168 Hermannus de Hamme.1402
4169 Johannes Kyndt de monasterio s. Michaelis in Lunen1402
4170 Johan. Crowel.1402
4171 Albertus Varentrappe, mag. arcium.1402
4172 Nicolaus Geunheri, divina miseracione sacrosancte
4173 Nicolaus Plump de Stetin.1403
4174 Johannes Pauli, arcidiaconus Lundensis.1403
4175 Johannes Andre de Lundis.1403
4176 Henignus de Holzacia.1403
4177 Nicolaus Lagonis, canonicus Roschildens.1403
4178 Andreas Gerechini, canonicus Roschildens.1403
4179 Theodricus de Hildensen, vicarius in Linburg.1403
4180 Burgardus Bedelenborch.1403
4181 Johannes Staffeld, canonicus regularis.1403
4182 Sweno Petri de Vsalia.1403
4183 Nicolaus Johannis de Calmarina.1403
4184 Johannes de Berlyn, altarista.1403
4185 Nicolaus Gulczow de Hamborch.1403
4186 Busso de Dolle, canonicus Stetinensis.1403
4187 Heningus Clokow.1403
4188 Richardus Rikmannii de Stendal.1403
4189 Petrus Crapen de Witemberg.1403
4190 Petrus de Potendorf, altarista ad sctum Stephanum1403
4191 Henricus Orgess de Liuonia.1403
4192 Hennyngnus H├Âsten.1403
4193 Tydrycus Luberstade.1403
4194 Dytlewus Wangelkow de Gripeswaldis.1403
4195 Johannes Pauli, archidiaconus Lundens. et canonicu
4196 Erlendus Petri de Abo.1404
4197 Olauus Jacobi de Roskildis.1404
4198 Henricus Thůbringher de Gripeswaldis.1404
4199 Johannes Stoltewt de Revalia.1404
4200 Benedictus Naffnonis de Lundis.1404
4201 Bertoldus Henikini de Lundis.1404
4202 Johannes Gerechini de Roskildis.1404
4203 Johannes Pauli de Roskildis.1404
4204 Gerardus de Stendel.1404
4205 Bartholomeus Sanigerwe.1404
4206 Egbertus Kruse de Terbato.1404
4207 Henricus Vos de Vredelant.1404
4208 Johannes Schenken de Landisperg.1404
4209 Johannes de Winczingerode.1404
4210 Gotskalkus de Paderborne.1404
4211 Hinricus de Vslaria.1404
4212 Otto Vinczelbergis1404
4213 Mattheus Brant, presbyter.1404
4214 Bernhardus Bulow de Glyn, decanus et canonicus ecc
4215 Hinricus Ixkul.1405
4216 Rolandus de Vlenzeburg.1405
4217 Laurencius Johannis, decanus Roskildens.1405
4218 Petrus Jacobi.1405
4219 Hinricus de Bernhaghen.1405
4220 Johannes Benyn de Hamborgh.1405
4221 Mathias Veltun de Breczen.1405
4222 Jacobus Roschilt de Collebergh.1405
4223 Andreas Gerechini, Roskildensis et Lundensis eccle
4224 Christianus Grifenhaghen de Stetim.1406
4225 Baroldus Morder de B├Ąrden.1406
4226 Eberhardus Herwert.1406
4227 Jacobus de Vordis.1406
4228 Bernardus Woerschouen.1406
4229 Heinmannus de Erfordia.1406
4230 Sabellus Helpte de Brandenburg.1406
4231 Johannes de Hoym.1406
4232 Meynardus Winke de Vllessen, presb.1406
4233 Henricus Raven de Lonborgh.1406
4234 Johannes Pectoris de Stolpis.1406
4235 Henricus de Schirembecke.1406
4236 Alradus de Hervordia.1406
4237 Laurencius Olaui, can. Vpsalens.1406
4238 Petrus Jacobi, plebanus in Broegninge.1406
4239 Jacobus Swale.1406
4240 Nicolaus de Gantz de Ruya.1406
4241 Adam Brockman de Pyrycz.1406
4242 Jacobus Blankenfelde de Berlin.1406
4243 Johannes Holkan de Bel├╝n.1406
4244 Engelbertus Wsterwitz de Brandeburch.1406
4245 Borkardus Plotcze de Sundis.1406
4246 Nicolaus Werneri de Paderborne.1406
4247 Johannes Andree, canonicus Roskildens.1406
4248 Mathias de Glowaczaw, plebanus in Olsna, rector un
4249 Johannes Marnholte, canonicus Hildensem.1407
4250 Heynricus Scheppil.1407
4251 Theodricus Zukow de Rostock.1407
4252 Andreas de Reppyn.1407
4253 Hermannus Volkaw de Frankefurdis.1407
4254 Franciscus Hoppe de Prempslawia.1407
4255 Nicolaus de Delaw de Prempslawia.1407
4256 Sewidus Rybbingh, canonicus Arusiens.1407
4257 Heynricus de Roven de Meydburg.1407
4258 Ingewaldus Ingeldi, prebendatus ecclesie Arosiens.1407
4259 Oltmannus W├Âghe de Stetin.1407
4260 Johannes Darzow de Cussalin.1407
4261 Heynricus Levenwalde.1407
4262 Albertus Burmester de Bardis.1407
4263 Johannes Mvnth de Luchow.1407
4264 Heynricus de Karow.1407
4265 Jacobus Gorwin de Cussalin.1407
4266 Arnoldus Stalle de Wenda.1407
4267 Johannes Hamme de Lubik.1407
4268 Henynghus Parlebergh de Poznwalk.1407
4269 Vlricus de Strassicz, prepositus ecclesie scti Apo
4270 Gyzebertus de Meer.1408
4271 Hermannus Konig de L├╝bik.1408
4272 Gerardus Colbuk de Tanglin.1408
4273 Johannes Kr├╝gen de Soltwedl.1408
4274 Thidericus de Brunswyg.1408
4275 Elaws Nicolai de Asloya.1408
4276 Georgius Sliwen.1408
4277 Georgius Halwerstat.1408
4278 Marquardus Brant.1408
4279 Otto Kudzel.1408
4280 Andreas Falstus, canonicus Arusiensis.1408
4281 Petrus Zoltwedl.1408
4282 Johannes Kroll.1408
4283 Nicolaus Buckholt.1408
4284 Stephanus Doleatoris de Brandenburgis.1408
4285 Laurencius Olawi, decanus Arosiens.1408
4286 Jacobus Johannis can. Arosiens.1408
4287 Nicolaus Tramme.1408
4288 Nicolaus Burgstorp.1408
4289 Henricus Schenk.1408
4290 Johan. Petri, canonicus Lundensis etc.1408
4291 Wynoldus Brokman.1408
4292 Conradus Lemke de Wollyn.1408
4293 Johannes Egghardi de Stolp.1408
4294 Mathias, plebanus de magna Czinger, baccalarius Er
4295 Nicolaus Pistoris de Wollin.1410
4296 Otto Langen de Reppin.1410
4297 Otto Gruel de Cussalin.1410
4298 Conradus Wertheym, Warmiensis ac sancte Crucis Vra
4299 Balthasar Menczen de Ruppin.1412
4300 Johannes Petri dictus Laxman, canonicus Roskildens1412
4301 Petrus Hennyngi, dictus Swart.1412
4302 Mathias Rost, canonicus Pragensis, rector canonist
4303 Petrus Mulner de Cussalin.1413
4304 Tico de Rosalia.1413
4305 Petrus Fabri de Bramburg.1413
4306 Jacobus Johannis de Rossillia.1413
4307 Joachim de Horst, perpetuus vicarius parochialis e1413
4308 Mathias Rost, canonicus ecclesie Pragens. rector c
4309 Arnoldus Rambow de Tanglin.1414
4310 Vlricus, prepositus scti Apollinaris, rector unive
4311 Petrus de Ffuzya, Trajectens. dioc.1417
Z├ípado─Źesk├í univerzita v Plzni |┬á Fakulta pedagogick├í 
Vysv─Ťtlivky   |  Hled├ín├ş  |  O projektu 
 
webmaster:
Jana a Lukáš Synovcovi
Tento web je jedn├şm z v├Żsledk┼» postdoktorsk├ęho projektu 404/09/P052  Grantov├ę agentury ─îesk├ę republiky posledn├ş zm─Ťna: